Kontakta oss så hjälper vi dig

Emma Toral
Projektledare
0736 82 53 95
emma.toral@mentoronline.se

Elisabeth Blomdin
Kundtjänst
08-522 253 34
elisabeth.blomdin@mentoronline.se

Jacob Albertsen
Projektledare & mediesäljare, Transport & Logistik Idag
0709 43 73 10
jacob.albertsen@mentoronline.se

Jerker Evaldsson
Mediechef, Packmarknaden
0709 75 99 40
jerker.evaldsson@mentoronline.se

Max Milan
Mediesäljare, Packmarknaden
0725 44 17 44
max.milan@mentoronline.se

Marcus Petersson
Chefredaktör, Packmarknaden
0768 54 40 61
marcus.petersson@mentoronline.se

Anders Karlsson
Chefredaktör, Transport & Logistik Idag
0705 80 27 49
anders.karlsson@mentoronline.se

Per-Stefan Gersbro
Moderator/Managing Director Paccedo AB
0709 98 96 91
psg@paccedo.com